Link Kısmına Whatsapp Numaranızı Yazmanız gerekiyor! - Whatsapp Numaranız Ülke kodunuz olmalıdır. - Örnek Whatsapp Numarası: +905468672594 yada +44 7366 1218 98 - Whatsapp Numaranıza otomatik olarak teslim edilir. Hatalı yazmanız halinde sorumluluk kabul edilmez! - Garantisi Yoktur! -

Hesap şeklinde ve key olarak teslim edilen ürünlerde sadece ilk girişte telafi sağlanır. -

Hesap şeklinde teslim edilen ürünlerde hesaba giriş öncesinde mutlaka tarayıcınızın çerez ve verilerini temizlemeli, sonrasında IP değiştirmelisiniz. - IP değişikliği için VPN kullanırsanız hesapların patlama riski size aittir, asla önermiyoruz. --- **Sipariş Vermeden Önce:** 1-) Sitenizin WordPress giriş bilgileri Destek Talebi ile iletilmelidir.

2-) Verilen bilgilerle siteye giriş yapıldığından emin olun.

3-) Upload(Dosya Yükleme) limitini 1 GB'a çekilmesi gerekilmektedir!

4-) Yedek almanız önerilir. 5-) Tüm bu adımlardan emin olduktan sonra sipariş oluşturun.

Tüm kurulumlar tarafımızca yapılır. **Önemli Bilgiler:** 1-) Eklentiyi silerseniz ya da pasif hale getirirseniz lisans düşer

2-) Yeniden kurulum yalnızca 1 defa ücretsiz yapılır.

3-) Transfer yapılmaz.

4-) Ömür boyu ve 1 yıllık lisansların garantisi 6 aydır

 5-) Subdomaine veya örnekdomain.com/ornek tarzı yerde bulunan WordPress'e kurulum yapılırsa içeriği ana domaine taşıdığınızda eklenti ve temalar yeni lisans ister.

Domainin aynı olduğunu anlamaz ve yeni lisansa ihtiyaç duyar. **WP Admin Parolası Vermek İstemeyen Müşteriler İçin:**

1-) Müşterileriniz WordPress eklenti ve tema kurulumunda parola paylaşmak istemezse, aşağıdaki eklentiyi kurabilirler. Bu eklenti, parolasız geçici giriş için bağlantı oluşturur ve güvenlidir: [Temporary Login Without Password](https://wordpress.org/plugins/temporary-login-without-password/)