Müşteri ve Satış Sözleşmesi 

Lütfen turgutmedya.com'dan sipariş vermeden önce aşağıdaki şartları dikkatli okuyunuz.

Satıcı:

Bundan sonra "turgutmedya.com olarak anılacaktır.

Madde 1 : Sipariş geçilmeden önce mutlaka kullanıcının profil herkese açık hale getirilmelidir.

Madde 2 : Sitemiz bütün işlemlerde aktiflik & düşmeme garantilemez sadece alınan miktarın yüklemesinde sorumludur. (Garantili servisler hariç).

Madde 3 : Kapanan hesaplar, düşen takipçiler gibi konularda sitemiz garanti vermemektedir. Garantili hizmetlerimizi tercih ediniz.

Madde 4 : Hatalı işlem yapılan siparişlerin durumu "Tamamlandı" olursa geri iade yapılamamaktadır. Dikkat ediniz.

Madde 5 : +18 hesaplar, yasa dışı bahis siteleri, kumar siteleri, ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı hesaplara sipariş girilmesi kesinlikle yasaktır. Bu tarz bir durumun tespit edilmesi halinde sipariş tamamlandı yapılacak ve iadesi gerçekleştirilemeyecektir.

Madde 6 : Sistem üzerinden geçilen siparişlerin başlama süresi sistemsel yoğunluğa göre değişebilir, ertelenebilir, güncelleme olursa uzatılabilir.

Madde 7 :İşlemde olan bir sipariş için hesabı kapatmak, paylaşımı silmek, paylaşımı arşivlemek VB. tüm sistem işleyişine aykırı durumlarda sipariş tamamlandı konumuna alınır ve iade sağlanamaz. Aynı şekilde Turgutmedya  üzerinde işlemde olan bir siparişiniz için farklı yerden sipariş verilmesi yasaktır. Bu durumda hangi sistemin ne kadar attığını anlayamayacağımız için eksik atım olabilir. İadesi veya telafisi yapılamaz.

Madde 8: Turgut Medya müşteri memnuniyeti anlayışı kapsamında belirli hizmetlerde ve siparişlerde telafi sağlayabilir. Telafi yapılacak siparişlerde dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır.

  • Sipariş verirken belirtilen hesap linkinin aynı olması gerekir.
  • Hesabın sipariş verirken alınan başlangıç sayısının altına inmemesi gerekir.
  • Hesap gizlilik ayarının herkese açık statüsünde olması gerekir.
  • Hesabın kullanıcı adının işlem sırasında değiştirilmemesi gerekir.
  • Eğer telafili / garantili paket satın aldıysanız garantiyi sağlayabilmemiz için hesabınızın belirtilen süreç boyunca herkese açık ve kullanıcı adının aynı kalması gereklidir. Bu şartları karşılayamayan siparişler için telafi sağlanamaz.

 

Sitemiz bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

Müşteri ve Satış Sözleşmesi Güncelleme Tarihi:14.04.2024