Instagram Otomatik Beğeni Satın Al 

 

İnstagram otomatik beğeni aylık olacak şeklinde instagram gönderilerinize tek tıkla satın alıp birdaha uğraşmadan hesabınıza beğeni gönderilmesi işlemidir.

Otomatik beğeni paketlerimiz 30 günlük olarak hizmet vermektedir. Satın alınan tarihten itibaren 30 gün içerisinde 30 gönderi için işlem sağlar. 

İnstagram Otomatik Beğeni Paketi

Otomatik beğeni işlemi, bizlerin sizler için ve gönderileriniz için kullandığımız bir araçtır. Otomatik beğeni satın almak için hemen turgutmedya.com'dan sipariş verebilirsiniz

Otomatik Beğeni İnstagram

Otomatik beğeni instagram, gönderilerinizin keşfet almasında etkili bir yöntemdir. Keşfete çıkmak için ne yapılmalı diye sorarsanız, elbette size önereceğimiz paket aylık oto beğeni paketidir. Otomatik beğeni satın alarak instagram gönderilerinizi kolayca keşfete çıkarabilir, dahası kaydet paketlerimiz ile de instagram keşfette görünebilirsiniz.

Otomatik Beğeni Satın Al

Otomatik beğeni satın alarak Instagram gönderilerinizi 30 gün boyunca elinizi dahi sürmeden yüzlerce kişiye beğendirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey otomatik beğeni paketlerimizi inceleyerek size uygun miktarı seçip siparişiniz oluşturmak.

Otomatik Beğeni Satın Almak İçin Gerekenler;

Otomatik beğeni, satın alındıktan sonra veya önce instagram hesabı herkese açık yapılmalıdır. 30 gün boyunca hesap herkese açık olmalıdır ve asla gizliye alınmamalıdır. Gönderilen beğenilerin gelmesi için tek şart instagram hesabının gizli olmamasıdır. 

30 Günlük İnstagram Otomatik Beğeni

30 günlük oto beğeni hesabınız herkese açık olduğu durumda 30 gün içerisindeki 30 gönderinize beğeni göndermeye devam eder. Alınan oto beğeniler 30 günlük süreç ardından durur ve paketi yenilemek durumunda kalırsınız. Daha büyük ve sınırsız paketler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

30 gün içerisinde Instagram hesaplarınızdaki 30 yeni paylaşılan gönderiye otomatik beğeni göndermektedir. Aylık otomatik beğeni alan müşterilerimizin unutmaması gereken kurallar;

  • Instagram oto beğeni alınan hesabın herkese açık olması gerekmektedir.
  • Instagram oto beğeni süresi (1ay) bitene kadar hesap gizliye alınmamalıdır.
  • Instagram oto beğeni alınan hesabın kullanıcı adı değiştirilmemelidir.

Yukarıda sayılan 3 maddeyi iyi anladıktan sonra sipariş vermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde yapılan işlem hatalarında turgutmedya.com sorumlu değildir!

İnstagram Oto Beğeni

Alınacak oto beğeni paketi gönderilerinize gerçek profiller tarafından beğeni göndermektedir. Gönderilen beğeniler instagram hesaplarında etkileşim artışı, gönderinin keşfet alması, prestijli bir görünüm gibi avantajlar sağlamaktadır. Instagram otomatik beğeni paketi alındıktan yaklaşık 0-4 saat aralığında etkinleşir. Sipariş verildikten sonra instagram oto beğeni anlık olarak başlamaz. Sipariş tamamlandıktan sonra instagram profilinizde yeni gönderi paylaşabilir ve gelen beğenileri görebilirsiniz. Yeni gönderilere beğenilerin yüklenmesi 0-30 dk içinde olmaktadır. Bu süreler talep yoğunluğuna göre değişir ve bazen hemen bazende daha geç gönderebilir.