Size Güvenebilir Miyim ?
Tabiki bize güvenebilirsiniz, Ödeme yöntemi olarak Paytr Ödeme ve Elektronik Para kuruluşuyla çalışmaktayız, Bankacılık düzenleme ve Denetleme kurumu lisanslı bir kurumsal firmadır,  Paytr Güvencesiyle ödeme işlemlerini gerçekleştirmektedir.
Hangi Ödeme Yöntemleri Var ?
Web Sitemiz üzerinden Tüm Kredi Kartları, Bankamatik Kartları, Ptt ve Ön ödemeli Kartlar ve Tüm bankalardan Havale ve Eft yöntemiyle güvenli ödeme yapabiliyorsunuz.
Neden TurgutMedya.Com Sitesini Seçmeliyim ?
Güvenilir, Kaliteli, Kendisine özel yazılımıyla 7/24 Hizmet veren Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.
Aldığım Takipçiler Yorum Yapar Mı ?
Elbette,gönderilen tüm kişiler instagramı aktif olarak kullanan kişiler olacağı,gerçek olduğu için fotoğraflarınıza yorum yapabilir,hatta size mesaj bile atabilirler.
Takipçi Satın Aldığım Anlaşılır Mı ?
Takipçi ve beğeni satın alırken zamanlara yayarak işlem gerçekleştirmek, satın alma sonucunda bu sayıya ulaştığınızın anlaşılmasını engellemektedir. Yani kimse, sizin takipçi ya da beğeni satın aldığınızı anlamayacaktır. turgutmedya.com üzerinden onlarca ünlü kişinin hizmet alması, bizim için elbette ki en iyi referanstır. Ancak, müşteri gizliliğinin korunması ilkemiz nedeniyle, hiçbir müşterimizi kendi talep ve izni olmadan referanslarımız arasında göstermemekteyiz. Bu da, kurumsal bir kimliğe sahip olan turgutmedya.com’un, müşteri gizliliğine karşı göstermiş olduğu hassasiyetin önemli bir göstergesidir. Dijital dünyadaki gücü artırmanın en kestirme yolu olan turgutmedya.com, bu dünyadaki gücünüze güç katacak özellikleriyle kurumsal olarak sizlere hizmet vermektedir.
Takipçi Satın Alırken Şifre Vermem Gerekiyor Mu?
Hayır, takipçi ve beğeni satın aldığınızda sizden hiçbir koşulda Instagram şifreniz istenmez. Bu işlem için şifrenize gerek yoktur instagram kullanıcı adınız yeterlidir.
Düşüş Yaşar Mıyım ?
Aktif Türk takipçiler gönderilmektedir, Paylaşımlarınızdan dolayı takipten çıkmalar elbet olabilir. bot/ucuz takipçi olmadiği sürece düşüş olmaz.
Gönderilen Takipçiler Gerçek Mi ?
Evet,tamamı gerçek ve aktif,instagramı kullanan kişilerden oluşmaktadır.
Takipçi Satın Alırsam Hesabım Kapanır Mı ?
Takipçi satın almak isteyenlerin ve daha önce benzer bir işlem yapmamış olan kişilerin en sık sorduğu soruların başında, İnstagram takipçi satın alırsam hesabım kapanır mı? Sorusu gelmektedir. Buna net bir cevap verebilmek için, işlemi hangi ajans üzerinden yaptığınızın önemi büyüktür. Birçok kalitesiz ve spam İnstagram takipçi satın al özelliğini kullanan web siteleri, müşterilerinin hesaplarını riske atmaktadır. Biz bu soruya turgutmedya.com  üzerinden cevap verecek olursak, gönderimini yaptığımız takipçi ve beğenilerin kaliteli olması ve sistemin zaman planlamasını otomatik bir şekilde hesabınıza zarar vermeyecek düzeyde ayarlaması, böyle bir sorunun önüne geçmektedir. Bu nedenle, sistemimiz üzerinden alacağınız hiçbir hizmet sonrasında, ne uzun ne de kısa vadede, hesabınızın herhangi bir şekilde riske edilmesi söz konusu değildir.
Yanlış Kullanıcı Adı Veya Hesap Linki Girirsem Siparişim İptal/İade Edebilirmiyim ?

 


Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa geri ödeme yapılabilir.